Bilgilendirme

Çıkma parça kavramı Türkiye'ye özgü bir kavramdır. Hurda belgeli, çeşitli sebeplerle (trafik kazası vs.) hurdaya ayrılmış araçlar Efe Motorlu Araçlar gibi şirketler tarafından satın alınır. Satın alınan bu hurda araçlar içerisinde yer alan parçalar sökülür ve satışa hazır hale getirilir. Böylelikle hem geri dönüşüm sağlanmış olur hem de yedek parça anlamında ekonomik bir sonuç elde edilmiş olur.


Çıkma motor, şanzıman (şanzuman) dahil olmak üzere araçtan çıkan tüm yedek parçaların satışını gerçekleştirmekteyiz. Satışını yaptığımız diğer parçalar; diferansiyel, çıkma hava akış debimetresi, çıkma motor beyni, motor kulağı, çıkma tampon, çıkma akis, kapı, çıkma krank gibi.


Tüm parçalarımız hurda belgeli araçlardan itinayla sökülerek siz müşterilerimize temin edilmektedir. Bu yönüyle satmış olduğumuz tüm parçaların orijinal olduğunu ifade etmek isteriz.


Satmış olduğumuz tüm çıkma parçalar garantilidir. Şehir dışına gönderim yaptığımız parçalar 1 hafta, Ankara ili satış yaptığımız parçalar ise 3 gün garantilidir. Vermiş olduğumuz bu garanti, sanayi diliyle muhayyer olarak tabir edilir. Bu yüzden gönül rahatlığıyla bizden parça satın alabilirsiniz.


Şehir dışından parça sipariş vermek için 0537 708 79 79 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Tarafımıza telefon ettiğinizde eğer ürün elimizde var ise aynı gün içerisinde temin edilerek anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerine kargoya verilmektedir.


Sipariş numaramıza telefon ederek sipariş verebilirsiniz. Motor, şanzuman gibi ağır parçalara ilişkin olarak ambar ve otobüs alternatiflerini de kullanmaktayız. Böylelikle taşıma maliyetlerinizi de minimuma indirmekteyiz.